zadzwoń do nasZadzwoń do nas /22/ 646-71-01 lub /22/ 646-87-93

pn, śr 8-20 / wt, czw 8-11 i 14-20 / pt 8-11

Zapisz się na wizytę

Odwiedź nas na  

Zapisz

pediatra

lek. med. Małgorzata Michalczuk

Pediatra, jest pasjonatką alergologii. Już w trakcie specjalizacji z pediatrii uczestniczyła w pracach Zakładu Alergologii i Immunologii Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha, gdzie jest nadal zatrudniona. Pracownik Oddziału Chorób Dziecięcych i Noworodkowych szpitala MSWiA w Warszawie. Zajmuje się głównie profilaktyką i leczeniem chorób dziecięcych a szczególnie astmy oskrzelowej, atopowego zapalenia skóry, alergii na pokarmy i prowadzeniem immunoterapii.

lek. med. Małgorzata Głowacka

Pediatra, dermatolog, alergolog. Leczy chorych w każdym wieku w zakresie zarówno schorzeń skóry (czyli ściśle dermatologicznych jak trądzik młodzieńczy, zwykły i różowaty, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry), chorób przydatków skóry (jak włosy i paznokcie) oraz alergicznych schorzeń skóry i układu oddechowego. Ma duże doświadczenie w zakresie kompleksowego leczenia (wraz z profilaktyką, diagnostyką, pielęgnacją i postępowaniem dietetycznym) atopowego zapalenia skóry u dzieci i dorosłych oraz przewlekłej pokrzywki - chorób będących znaczną uciążliwością dla pacjentów.

lek. med. Anna Nowicka

Pediatra, alergolog, lekarz z wieloletnim doświadczeniem kierowania pediatrycznym oddziałem szpitalnym oraz opieki ambulatoryjnej nad dziećmi. Wyróżniona przez Ministra Zdrowia za najlepszy wynik z egzaminu specjalizacyjnego z alergologii w 2011 roku. Uczestniczyła w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, łącznie ze stażem w oddziale pediatrii szpitala specjalistycznego Chateaoroux we Francji. Zajmuje się profilaktyką , diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, zwłaszcza u dzieci: atopowego zapalenia skóry, alergii pokarmowej, astmy, prowadzeniem odczulania.

prof. Marek Kulus

Profesor dr hab. med., alergolog, pediatra, pulmonolog, kierownik Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Działdowskiej w Warszawie. Ekspert w zakresie diagnostyki i leczenia przewlekłych chorób układu oddechowego u dzieci, szczególnie o podłożu alergicznym, zwłaszcza astmy wczesnodziecięcej, a także innych schorzeń jak alergia pokarmowa, atopowe zapalenie skóry. Konsultant wojewódzki na Mazowszu w dziedzinie alergologii, autor licznych publikacji i współautor standardów w dziedzinie alergologii dziecięcej.

Strony

Subskrybuj RSS - pediatra